25.8 2018, Trojanovice 19E

Příjeďte se s námi poveselit na druhý ročník přátelského hudebně - divadelního Festivalu Paseka!

Kudy na festival?

Festival Paseka se koná nedaleko Bystrého potoka v Trojanovicích (koukněte na mapu) na prostorné pasece, kterou využívá místní lesní školka. Parkovat auta je možné na louce.

Program festivalu

Divadla (nejen) pro děti - od 12:00:
Divadlo Koloběžka
Divadlo Taraba
Cirkus jinak

Kapelky a muzikanti - od 15:00:
Rosťa Hus Band / pohoda jazz / Frenštát
Na značky akustik / akustický bigbeat / Ostrava
Balzamina / garage alternative / Brno
Šimon Peták / folk / Brno
Expedice Apalucha / rock bluez / Opava
Eva More / world folk music / Příbor
Ciment / valašský hard rock / Valašské Meziříčí
Zelené koule / biopunk / Brno
Dub Institute Ova / dub & reggae / Ostrava
Skafandr / drum’n’bass / Frenštát + Trojanovice
Nitrocel / poetický punk / Ostrava

změna programu vyhrazena

Praktické info

  • Vezměte na festival děti! – připravili jsme pro ně tři divadelní představení, na pasece máme všelijaké prolézátka, houpátka, poskakovátka a pískoviště...

  • Zvažte, zda brát pejska – pejskům se povětšinou nelíbí hlasitá hudba a cítí se nesví v davu lidí. Pokud není zbytí a své psí mazlíčky nemáte po dobu festivalu kam udat, vemte je sebou, ale mějte je na vodítku a ideálně s náhubkem.

  • Pršet nebude, ale... kdyby náhodou, vemte si pláštěnku. Festival se koná venku a hrát se bude, i kdyby trakaře padaly.

  • Od země táhne takže pokud se nehodláte věnovat divokému tanci, vemte si na sezení deku nebo karimatku, posezení bude v trávě.

  • Vstupné je dobrovolné ale nějakou tu kačku si sebou vemte - na místě budeme čepovat vynikající pivo z kunčického pivovárku, bude zde něco k zakousnutí, jak pro masožravce, tak pro listokřupy a pro odvážné i nějaká ta ohnivá voda...

  • Zůstaňte přes noc Nejede vám večer vlak ani autobus? Chcete si dát pivo a jste autem? Na pasece můžete po festiválku přespat - vemte si stan nebo si to užijte krásně pod širákem...

Bylo

Ročník 2017

Lesní školka?

Naší prioritou je vést děti ke zdravému životnímu stylu a odpovědnému postoji k sobě, k ostatním i k životnímu prostředí.

Více o lesní školce